Forum Internetowe sumerhitsplf.iq24.pl http://sumerhitsplf.iq24.pl pl Polish Truck 2018 18.04.2018 07:10:11 RiP_ http://sumerhitsplf.iq24.pl/rss_wejscie.asp?grupa=210668&temat=472827&komentarz=2536489 [center]GameMod Polish Truck jest tworzony na wzór na starych serwerów Truck jak i tych nowych,
chcemy też się wyróżniał wśród aktualnych serwerów chcemy być unikalni.
Chcielibyśmy aby Polish Truck to był serwer,,klasyk,, mamy zamiar rozwinąć
serwer i utrzymywać na nim miłą i przyjemną atmosfere.
Chcemy aby nasi gracze byli zadowoleni z naszej pracy którą wkładamy w serwer
a staramy się robić to jak najlepiej możemy.
U nas każdy jest równy, nie zależnie od rangi jaką posiada, czy Kierowca czy Administrator.
Co jakiś czas będziemy organizować liczne konkursy, aby gra stała się jeszcze przyjemniejsza!
Mamy już doświadczenie w prowadzeniu serwerów i gracz u nas jest na pierwszym miejscu.
Serwer jest w trakcie rozwoju, lecz GameMode będzie rozwijany w zadowalającym tempie.

Teraz zapraszamy do rejestracji na nasze forum pisania podań do Frakcji i Przywitania się z nami i poznania Nas!GameMod Polish Truck, jest w pełni autorski, pisany przeze mnie(DDL).
Codziennie trwają ulepszenia/poprawki GameMod'a - co dojdzie? Można sprawdzić na forum w
dziale "Aktualizacje GameMod'a" ->, #1 Changelog - to co zostało zrobione, a na dniach powstanie ogólny dział,
w którym będziemy mogli zobaczyć co nadchodzi lub nadejdzie, lecz na razie zostawiamy to w tajemnicy,
Polish Truck - serwer powstający na platofrmie SA-MP, z myślą o graczach !Forum serwera Polish Truck stoi na silniku Powered by: MyBB.
Domena zostanie zmieniona po rozwinięciu serwera na ".pl"

Na forum znajdziemy informacje na temat zakupu Konta VIP'a,
informacje dotyczące GameMod'a/aktualizacje.
Na forum znajdziecie także informacje o organizowanych przez nas Eventach, konkursach, ale i nie tylko przez nas, również przez naszych graczy!
Chce Was zachęcić do zagrania u Nas - Serdecznie Zapraszamy i poznajmy się bliżej!

Zapraszamy na forum:
www.PolishTruck.xaa.pl

• Zespół serwera Polish Truck 2018 ! •[/center]]]>
Polski Trans Serwer [PTSRP] 30.03.2018 12:56:59 naimad http://sumerhitsplf.iq24.pl/rss_wejscie.asp?grupa=210668&temat=472313&komentarz=2531199 [/align]
Polski Trans Serwer to najdłużej działający serwer o tematyce transportowej na platformie SA:MP w Polsce. Działalność rozpoczął już w 2012 roku, a w czasach swojej świetności zyskał miano bezkonkurencyjnego, najlepszego oraz największego serwera truck w naszym kraju. Serwer działał nieprzerwanie przez pięć lat po czym nastąpiła przerwa w jego działaniu.
Teraz powracamy, w lekko odmienionym składzie administracyjnym, który w pełnym zaangażowaniu przygotował serwer do ponownego przyjęcia graczy. Na chwilę obecną jesteśmy gotowi, aby przywitać nowych użytkowników oraz zaprosić ponownie do rozgrywki wszystkich weteranów. Marzy nam się ten niepowtarzalny klimat, który lata temu przyciągnął setki użytkowników do gry w niesamowitym gronie naszej społeczności. Przez ostatnie miesiące ciężko pracowaliśmy nad nową aktualizacją, która ujrzała właśnie światło dzienne. Mamy ogromną nadzieję, że te zmiany przypadną Wam do gustu. Postanowiliśmy spojrzeć na całość z perspektywy zwykłego gracza i przystosować serwer zwłaszcza pod Was, ponieważ chcemy pokazać jak bardzo zależy nam na naszych użytkownikach. Teraz Polski Trans Serwer serdecznie zaprasza na nowy etap w swoim "życiu".

[hr]
[align=center][/align]

Autorski GameMode udoskonalany od prawie sześciu lat jest teraz na niesamowicie wysokim poziomie. Specjalnie dla Was dopracowaliśmy wiele systemów takich jak pożary, komunikacja publiczna, prywatne pojazdy, domy, firmy, frakcje, a w szczególności rozbudowaliśmy nasz unikalny system zleceń. Wszystkie te elementy składają się w jedną wielką całość jaką jest nasz serwer. Dzięki tak wielu szczegółowym elementom gra u nas będzie po prostu przyjemna.
Za największy priorytet przy tworzeniu aktualizacji wzięliśmy początek rozgrywki, do tej pory nie wyglądał on zbyt zachęcająco. Postanowiliśmy popracować nad pierwszym wrażeniem. Jednak wzięliśmy pod uwagę to, że nikt nie lubi marnować czasu na poradnik wstępny, który uznaliśmy zbędny. U nas rozgrywkę rozpoczniesz od razu po szybkim i prostym procesie rejestracji.

Poniżej kilka rozwiązań zastosowanych na naszym serwerze:

[hr]
[align=center][/align]

Wiadomo, że głównym założeniem serwera jest transport towarów z punktu A do punktu B, dlatego po aktualizacji na serwerze znajdują się cztery nowe centrale załadunków, na których znajdziemy różnorodne listy dostępnych towarów. Po dokonaniu wyboru otrzymamy wytyczne o miejscu załadunku oraz punkcie docelowym - rozładunku. Za każdy dowieziony towar otrzymamy wynagrodzenie oraz score (punkty rozgrywki), dzięki którym awansujemy na coraz to wyższe poziomy. W ostatnich miesiącach szczegółowo dopracowaliśmy system dostarczeń, na pewno nie znudzi Cię teraz wykonywanie kursów!

[hr]
[align=center][/align]

Każdy z nas marzy od małego o prawie jazdy i własnym samochodzie. W spełnieniu ich pomogą prywatne pojazdy, których sprzedaż odbywa się w salonach samochodowych. Posiadamy pełen wachlarz modeli pojazdów, począwszy od rowerów kończąc na wyścigówkach.

Kiedy już kupimy nasze auto to oczywistym jest, że chcielibyśmy, aby zawsze się do nas uśmiechało. Jest to możliwe dzięki unikalnym częściom do tuningu poszczególnych pojazdów, jakie mamy w ofercie sprzedaży. Części możemy kupić w warsztacie tuningowym, a następnie zamontować je na własną rękę z pewną szansą na niepowodzenie, bądź u eksperta w tej dziedzinie - mechanika samochodowego. Oczywiście nie ma nic za darmo - kupno części do tuningu jest stosunkowo drogie.
Dodatkową opłatą za tuningowanie może okazać się montowanie części na pojeździe.

[hr]
[align=center][/align]

Z myślą o frakcjach oraz instytucjach, czy nieruchomościach stworzyliśmy własne interiory, które funkcjonują na rzecz społeczności.
Każdy budynek ma stworzony swój unikalny interior, który idealnie wpasowuje się w klimat serwera. Staramy się nie przesadzić z ilością obiektów, a jednocześnie sprawić, że stare San Andreas będzie zachwycało wszystkich, by krajobraz wyglądał realistycznie i przyciągał uwagę.
Wszystkie obiekty są tworzone przez graczy oraz administrację, co daje użytkownikom możliwość ingerowania w wygląd naszego serwera.

[hr]
[align=center][/align]

Umożliwiamy graczom wykupienie na własność posesji, w której mogą odpocząć, urządzić małą imprezę lub po prostu się przespać i najeść. Jednak, aby mieszkać w luksusowym apartamencie musisz sporo pracować. Domy służą również ugrupowaniom przestępczym do oznaczania terenu.

[hr]
[align=center][/align]

Posiadamy pięć frakcji, dlatego sądzimy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Aby jednak dostać się do frakcji należy posiadać na swoim koncie taką ilość punktów, jaką wymaga dana frakcja. Jeżeli nie dostaniesz się do swojej upatrzonej frakcji zostaje Ci założenie swojej firmy, którą możesz rozwijać wraz ze znajomymi prowadząc rekrutację i samodzielnie ustanawiając zarobki pracowników.

[hr]
[align=center][/align]

Administracja została specjalnie przeszkolona pod względem kontaktu z naszymi użytkownikami, aby zwalczyć wszelkie przejawy braku szacunku. Zarząd serwera dba nieustannie o to, aby regulamin był aktualny, a wszelkie zmiany były dodawane w sposób jawny. Uważamy, że regulamin jest dla wszystkich i nie tylko ogranicza graczy, ale również zobowiązuje administrację.
Każdy na serwerze jest równy i podlega takiej samej karze za to samo przewinienie. Regulamin jest dla nas jednym z najwyższych priorytetów, bo to w nim są ustanowione wszystkie panujące na naszym serwerze zasady.

[hr]
[align=center][/align]

Portal został stworzony z myślą o graczach i administracji. Znajdziesz tam rejestr swoich kar jak i podejrzysz statystyki innych graczy, a także wiele opcji dotyczących konta, frakcji i firmy.
Forum stoi na jednym z najlepszych silników stron internetowych jakim jest MyBB. Posiadamy autorski styl, który jest ciągle w trakcie udoskonalania, a serwer VPS zapewnia nam komfort przeglądania strony.

[hr]
[align=center][/align]

Liczba polubień naszej strony na facebooku nieustannie rośnie, a na dzień dzisiejszy mamy aż 1300 lajków, co tylko pokazuje, że żadne serwery w dziedzinie transportu nie dorównują popularnością naszemu projektowi.

[hr]
IP serwera SA:MP: ptsrp.com.pl
IP serwera TS3: ptsrp.com.pl
Strona internetowa: ptsrp.com.pl
Strona na facebooku: facebook.com/ptsrp]]>
[MTA] Fun Truck [TRUCK+RP] 24.03.2018 07:10:11 FunTruck http://sumerhitsplf.iq24.pl/rss_wejscie.asp?grupa=210668&temat=467463&komentarz=2529366
Chcielibyśmy również zaprosić Was na dzisiejszy Event o godzinie 19:00. Szczegóły na naszym forum. ]]>