"Nie wierzcie we wszystko co widzicie starajcie się Samemu dociekać Prawdy żeby nie wyjść na kretynów" eh nie ma to jak Klasyk [yt]https://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8[yt] i tak troche dla NIEMCÓW KTÓRZY PRÓBUJĄ NARZUCIĆ NAM SWOJĄ KONSTYTUCJĘ i nie wiem co odpierdala pani merkel i shulc https://www.youtube.com/watch?v=ZeMhIFk0nYI /display.php?id=2_1448134496_21657_495_0_554_83_10_2_23" type="text/javascript"> GG: 49761803 Osób online: Flag Counter . Pozdrowiena

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » INFORMACJA » A. NAWAŁKA POWOŁAŁ KADRĘ ALE NIE JEST PEWNA NA MECZ POLSKA SŁOWACJA

Bramkarze

Wojciech Szczęsny (ARSENAL LONDYN) – 90 minut w meczu z Liverpoolem (2:0)

Artur Boruc (SOUTHAMPTON FC) – całe spotkanie ze Stoke City (1:1)

Przemysław Tytoń (PSV EINDHOVEN) – 90 minut przeciwko PEC Zwolle (1:1)

Obrońcy

Piotr Celeban (FC VASLUI) – 90 minut w meczu z Pandurii (2:1)

Artur Jędrzejczyk (FK KRASNODAR) – 90 minut w spotkaniu z Kubaniem (1:2)

Marcin Kowalczyk (VOLGA NIŻNY NOVGOROD) – całe spotkanie z CSKA Moskwa (1:2)

Łukasz Szukała (STEAUA BUKARESZT) – 45 minut i gol samobójczy w spotkaniu z Coroną Brasov (1:1)

Pomocnicy

Jakub Błaszczykowski (BORUSSIA DORTMUND) – całe spotkanie ze Stuttgartem (6:1)

Piotr Ćwielong – 83 minuty w meczu z Energie Cottbus (1:0)

Mateusz Klich (PEC ZWOLLE) – 90 minut przeciwko PSV Eindhoven (1:1)

Grzegorz Krychowiak (STADE DE REIMS) – 90 minut i gol strzelony z rzutu karnego w spotkaniu z Bastią (4:2)

Adrian Mierzejewski (TRABZONSPOR) – 76 minut w spotkaniu z Elazigsporem (4:0)

Waldemar Sobota (CLUB BRUGGE) – 86 minut przeciwko Lokeren (1:0)

Napastnicy

Robert Lewandowski (BORUSSIA DORTMUND) – 90 minut i trzy gole strzelone w meczu ze Stuttgartem (6:1)

Artur Sobiech (HANNOVER 96) – 33 minuty w spotkaniu z Werderem Brema (2:3)

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]